Kampania 7 Cudów Mazur - wydarzeniem roku!

.
.

27 listopada poznaliśmy laureatów konkursu na najlepszy projekt promocyjny prowadzony przez gminy, podczas gali na IV Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur w Działdowie.

Za turystyczne wydarzenie roku została uznana kampania ,,7 cudów Mazur”, przygotowana wspólnie przez samorządy Giżycka, Mikołajek, Mrągowa, Rucianego-Nidy, Rynu oraz Węgorzewa. Jury doceniło umacnianie wizerunku Mazur jako stolicy polskiego żeglarstwa. Projekt – polegający na organizacji cyklu regat wraz z imprezami towarzyszącymi – jest również wyjątkowy ze względu na ścisłą współpracę samorządów z Mazur. Dzięki połączeniu sił o projekcie było w tym roku głośno w całej żeglarskiej Polsce.
 
Organizatorem konkursu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego wraz Warmińsko-Mazurskim Funduszem „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie. Nagrody są przyznawane w czterech kategoriach: „Kultura”, „Sport i rekreacja”, „Turystyka” oraz „Gospodarka”. Jury ocenia przede wszystkim, czy zgłoszony projekt pomógł w promocji miasta czy gminy, która go przeprowadziła.
 
 

poleć znajomemu

Urząd

22.04.2015 Wybory Prezydenta 2015

  http://prezydent2015.pkw.gov.pl Wybory Prezydenta RP w 2015 r. — Termin i technika głosowania (I …

15.04.2015 Ślubowanie pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy Ryn

10 kwietnia 2015 r, w Urzędzie Miasta i Gminy Ryn odbyło się uroczyste ślubowanie trójki nowych urzędników. Ślubowanie przed …

01.04.2015 V Sesja Rady Miejskiej w Rynie dostępna już w internecie

Film z V Sesji Rady Miejskiej w Rynie jest już dostępny w internecie, link poniżej: www.youtube.com/sesja ryn